



Opowieść Magdalenki o podróży po Stanach Zjednoczonych była tak fascynująca, że zapomnieliśmy o robieniu zdjęć... Magdalenka tak umiejętnie i ciekawie umie opowiadać i włożyła niesamowicie dużo pracy abyśmy mogli zobaczyć Florydę i Nowy Jork jej oczami.
Serdecznie dziękujemy Magda!


Brak komentarzy:
Prześlij komentarz