wtorek, 2 czerwca 2026

Floryda i Nowy Jork z Magdą

Minisłowniczek: link = adres internetowy - wszystko to co jest tu napisane na czerwono, wystarczy kliknąć :) 


Przed spotkaniem...

Opowieść Magdalenki o podróży po Stanach Zjednoczonych była tak fascynująca, że zapomnieliśmy o robieniu zdjęć... Magdalenka tak umiejętnie i ciekawie umie opowiadać i włożyła niesamowicie dużo pracy abyśmy mogli zobaczyć Florydę i Nowy Jork jej oczami.
Serdecznie dziękujemy Magda!





Przypominamy adres mailowy:

senior-swd@egonet.pl



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz